Четвер, 06.08.2020, 10:16

Теліжинецька  загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Публічна інформація

Протокол загальних зборів трудового колективу Теліжинецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
[ Викачати з сервера (25.4 Kb) ] 17.12.2017, 19:28

Протокол

загальних зборів трудового колективу Теліжинецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Ізяславської районної ради, ради навчального закладу, представників громадськості с. Теліжинці від 04.08.2017 року.

На зборах присутні:

                                    від трудового колективу – 18 чол.;

                                    від ради навчального закладу – 5 чол. ;

                                    від громадськості села               -- 12 чол.

Порядок денний:

Звіт директора школи про роботу в  2016 - 2017 навчальному році. 

Слухали: Звіт директора Теліжинецької загальноосвітньої школи Дарчик Наталії      Вікторівни про роботу в 2016 - 2017 навчальному році.  

Протягом 2016/2017 навчального року вчителі школи працювали над реалізацією основних положень Законів України «Про загальну середню освіту», «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постанов Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад», від 20.04.2011 № 462 «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти», від 23.11.2011 № 1392 «Про затвердження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти», з урахуванням вимог Концепції профільного навчання в старшій школі, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 11.09.2009№ 854, державних санітарних правил і норм улаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу (ДСанПІН 5.2.008-01), наказів Міністерства освіти і науки України, Департементу освіти і науки У навчальному закладі станом на 05.09.2016 року навчалося 34учні у 9 класах.

Педагогічний колектив школи продовжував працювати над проблемою «Розвиток пізнавальної діяльності як засіб саморозвитку і самореалізації особистості».

Навчально-виховний процес здійснювали 15 вчителів. В школі діяло 4 методичних об’єднання, які сприяли професійному зростанню педагогів:

Методоб’єднання вчителів початкових класів (кер. Максимчук Л. Є.)

Методоб’єднання вчителів природничо-математичного циклу (кер. Мартинюк О. О.)

Методоб’єднання вчителів гуманітарного циклу (кер. Столковська Н. С.)

Методоб’єднання класних керівників (кер. Ткачук Н. Ю.)

Згідно графіку районного відділу освіти та школи 2 вчителі пройшли курси підвищення кваліфікації вчителів при Хмельницькому обласному інституті післядипломної освіти, 3 педпрацівники успішно пройшли атестацію. Вчителі школи взяли участь в районній виставці педагогічних ідей та інновацій.

Протягом минулого навчального року учні школи брали активну участь в предметних олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях. 

Учні зайняли призові місця в районних змаганнях «Старти надій», турнірі з шахів, турнірі з тенісу, змаганнях з легкоатлетичного кросу.

В минулому навчальному році проведено 8 засідань педагогічних рад, на яких розглянуто 16 питань роботи педагогічного колективу по виконанню основних положень Національної доктрини розвитку освіти та вимог Закону України «Про загальну середню освіту», що стосуються навчально-виховного процесу, методичної роботи та перспектив розвитку навчального закладу. Значну кількість питань заслухано на нарадах при директорі.

Основною метою виховної роботи є виховання особистості учня, розвиненої духовності, моральної естетичної, правової, екологічної культури, прищеплення комплексу загальнолюдських, патріотично-національних і професійних норм, правил, цінностей та ідеалів поведінки.

Виховна робота у Теліжинецькій  ЗОШ здійснюється на основі Програми «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів» за такими напрямами: 

Ціннесне ставлення до себе.

Ціннесне ставлення до сім’ї, родини, людей.

Ціннесне ставлення до праці.

Ціннесне ставлення до природи.

Ціннесне ставлення до мистецтва.

Ціннесне ставлення особистості до суспільства і держави.

           Протягом навчального  року  виховна робота проводилася згідно робочого плану школи. Необхідно відмітити, що пройшла вона на належному рівні .      

           Про це свідчать неодноразові виступи учнів на шкільних святах, спільних заходах, які проводить Будинок культури, участь учнів в різноманітних акціях, конкурсах, змаганнях.

 Протягом навчального  року  велася роз’яснювальна робота серед батьків щодо їх відповідальності за створення належних умов для навчання, виховання та розвитку неповнолітніх дітей. Також відбулися загальношкільні батьківські збори. По класах проходили тематичні батьківські збори.

Протягом 2016/2017 навчального року у школі було організоване харчування учнів відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», та інших чинних документів. Гарячим харчуванням було охоплено приблизно 100% учнів школи. 18  учнів 1 – 4 класів, 1 учень 8 класу  5 – 11 класів отримували безкоштовне харчування  за рахунок коштів виділених сільською радою. Харчування учнів 5 – 9 класів здійснювалось за кошти батьків. 

Фінансово-господарська діяльність у 2016-2017 н.р. здійснювалась згідно з річним планом.  Заклад нараховує 6 будівель:  навчальне приміщення, шкільну їдальню, гараж, майстерню, приміщення для зберігання палива, будинок інтернату. На подвір'ї школи облаштовано спортивний майданчик, навчально – дослідну ділянку, майданчик для прогулянок молодших школярів, сад, квіткові клумби та місця відпочинку. Опалення в навчальному закладі пічне, водопостачання з власної свердловини та каналізація, належне природне та штучне освітлення. Функціонує внутрішній туалет, умивальник, наявні електрорушники. Медичний кабінет відповідає загальним вимогам щодо обладнання медичних кабінетів. В школі є шкільний автобус, який забезпечує підвезення учнів з сіл, які проживають за межами піщоходної доступності.

. В школі проведений косметичний ремонт приміщень та навчальних кабінетів, замінено кухонний інвентар, посуд в шкільній ідальні ( за кошти виділені сесією сільської ради) . Проведено підготовку до осінньо-зимового періоду, перезаряджені вогнегасники за кошти виділені відділом освіти, молоді та спорту. 

За благодійні кошти батьків було придбано фарбу для ремонту класних кімнат та приміщень.

Головні завдання школи у 2017/2018 навчальному році будуть спрямовані на:

- виконання основних положень законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», ст.53 Конституції України, «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально-виховного процесу», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постанов Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №778 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад», від 20.04.2011 № 462 «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти», від 23.11.2011 №1392 «Про затвердження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти», Державних санітарних правил і норм улаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу (ДСанПІН 5.2.008-01).

- цілеспрямоване формування стійких інтересів, творчої активності та основних компетентностей учнів;

- організацію ефективної пізнавальної діяльності учнів на уроках відповідно до їх мети і завдань;

- підвищення професійної майстерності вчителів, їх методичної підготовки;

- засвоєння учнями змісту навчальних програм через вдосконалення навчальної ефективності уроку з використанням індивідуального та диференційованого підходу до учнів;

- соціальний захист учасників навчально-виховного процесу;

- залучення позабюджетних коштів з метою забезпечення нормального функціонування школи;

- удосконалення системи виховної роботи на основі найбільш ефективних прийомів методики колективного творчого виховання та учнівського самоврядування;

- реалізація основних положень особистісно орієнтованого підходу до навчання та виховання;

- впровадження інформаційних та комунікативних технологій, комп’ютеризації та інформатизації НВП;

- проведення шкільних олімпіад та більш ретельна індивідуальна підготовка учнів до участі в олімпіадах, конкурсах різного рівня,  робота зі здібними та обдарованими дітьми;

- зміцнення матеріально-технічної бази школи;

- робота з профілактики дитячої злочинності та правопорушень;

- створення безпечних умов з охорони праці для учнів та працівників школи.

Висловлюю щиру подяку за тісну співпрацю. Сподіваюсь на подальше порозуміння у роботі.       

Виступили: Олійник Віталій Іванович, голова ради школи.

У своїй доповіді директор школи детально розповів як про роботу навчального закладу в минулому навчальному році, так і про свою роботу як роботу керівника цього закладу. Не тільки з доповіді можна судити про роботу директора, а й з того, що можна побачити на власні очі.  Територія школи впорядкована,  доглянуті клумби та ділянки.  Зроблений ремонт шкільних приміщень, на який батьками було передано всі необхідні матеріали. Можна зробити висновок, що господарській роботі директор школи приділяє значну увагу.  В школі панує затишок, діти себе тут комфортно почувають, а вчителі намагаються вчити їх і виховувати в них найкращі людські якості.

В цьому році школа отримала значну фінансову підтримку від сільської ради та ТОВ «Агрос-Віста»: 5000 грн для придбання кухонного інвентарю та посуду, 2000 грн для підключення до мережі «Інтернет», 10000 грн для придбання плазмового телевізора.

Сподіваюсь, що в 2017 – 2018 навчальному році моя дитина ще з більшим задоволенням буде ходити до школи.

Чинюк С. Г., мама учениці. Моя дитина успішно закінчила перший клас і з високим рівнем навчальних досягнень перейшла у другий. Мені, як матері, дуже приємно себе почувати, коли  моїй дитині приділяється велика увага з боку вчителів та директора школи.  Незважаючи на те, що моя донька тільки рік навчається у школі, її вже активно залучають до участі в шкільних виховних заходах, навчальних конкурсах, вікторинах. Класний керівник та директор школи також сприяють залученню доньки до свят, які проводяться на рівні сільської ради. Все це сприяє ще кращому культурному розвитку дитини, виховують патріотизм, любов до народних традицій та нашої держави.

Троц Л.Л., секретар сільської ради. Як представник сільської ради хочу сказати, що робота директора школи не може бути поза увагою жодного жителя села. Ми бачимо як працює Наталія Вікторівна. В школі завжди порядок,  діти і вчителі активно задіяні у заходах села. За час роботи Наталії Вікторівни до сільської ради не надійшло на неї жодної скарги. Сільська рада, виконавчий комітет не мають ніяких претензій до директора школи.

Возгречко Л.В., голова профкому школи. Про управлінську діяльність директора школи можна говорити довго і багато.  Як людина, покликана відстоювати інтереси трудового колективу хочу сказати, що Наталія Вікторівна за час своєї роботи на посту директора школи жодного разу не порушила Трудового законодавства стосовно членів колективу,  дбає про створення сприятливих умов праці, дотримання умов безпечної праці, вимоглива в цьому плані до себе і до членів колективу.

Гуменюк Л .В., вчителька. Я не стану повторюватись, а лише скажу, що свої посадові обов’язки Наталія Вікторівна виконує добросовісно. Крім цього, у нашого директора є  багато різних ідей, пропозицій, задумів, які покликані покращити, підвищити  якість нашої роботи.  Я думаю, що ці ідеї знайдуть підтримку в педагогічному колективі школи. Я схвалюю роботу директора школи і думаю, що вона заслуговує на гарну оцінку.

     Ухвалили:

Схвалити роботу директора школи на та   прийняти  звіт директора до уваги. 

                          

Голова зборів                   О.О. Мартинюк

 

Секретар зборів                    І.А.Риголь

 

 

Категорія: Публічна інформація | Додав: ivanna_tkachuk
Переглядів: 401 | Завантажень: 8 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar