Четвер, 06.08.2020, 09:51

Теліжинецька  загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Публічна інформація

МАТЕРІАЛЬНО – ТЕХНІЧНА БАЗА ЗАКЛАДУ
[ Викачати з сервера (13.4 Kb) ] 21.11.2017, 13:54

МАТЕРІАЛЬНО – ТЕХНІЧНА БАЗА ЗАКЛАДУ

    Приміщення та територія школи облаштовані згідно санітарно-гігієнічних норм. Заклад нараховує 6 будівель:  навчальне приміщення, шкільну їдальню, гараж, майстерню, приміщення для зберігання палива, будинок інтернату. На подвір'ї школи облаштовано спортивний майданчик, навчально – дослідну ділянку, майданчик для прогулянок молодших школярів, сад, квіткові клумби та місця відпочинку.

   Опалення в навчальному закладі пічне, водопостачання з власної свердловини та каналізація, належне природне та штучне освітлення. Функціонує внутрішній туалет, умивальник, наявні електрорушники. Вікна та двері замінено на енергозберігаючі металопластикові. 

    Діють 9 класних кімнат, включаючи кабінет інформатики, української мови та біології, бібліотека. Кабінет інформатики має комп'ютерний комплекс, який нараховує 8 комп'ютерів, сканер, принтер та плазмовий телевізор. Класні кімнати оснащені необхідною кількістю меблів: партами, стільцями, стінними шафами для навчально-методичної літератури, дидактичного та роздаткового матеріалів. які відповідають санітарним нормам .

   Робота шкільної бібліотеки спрямована на допомогу педагогічному колективу в навчальному процесі. Школа забезпечена навчальними підручниками та художньою літературою. Бібліотечний фонд становить 4614 примірників. 

  Шкільна їдальня працює в окремому приміщенні, обідній зал розрахований на 50 посадочних місць. Харчоблок забезпечений холодною та гарячою водою,  необхідним холодильним обладнанням для збереження м'ясної і молочної продукції, електроплитою, електродуховкою, електронагрівачем і необхідним кухонним інвентарем та посудом.

   Медичний кабінет відповідає загальним вимогам щодо обладнання медичних кабінетів. 

   В школі є шкільний автобус, який забезпечує підвезення учнів з сіл, які проживають за межами пішохідної доступності. 

   

Категорія: Публічна інформація | Додав: ivanna_tkachuk
Переглядів: 127 | Завантажень: 6 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar