Четвер, 06.08.2020, 10:06

Теліжинецька  загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Творчі доробки

Освіта Хмельниччини на шляхах реформування 2017 р. "Проектна діяльність на уроках природознавства в 5 класі"
[ Викачати з сервера (5.76 Mb) ] 28.05.2017, 16:42

 

Серед напрямків національної системи виховання важливим є формування екологічної культури, гармонійних відносин людини з природою.

Наша Земля – це спільний дім і про неї постійно потрібно піклуватися, берегти. А починається вона з рідного краю, де кожен народився, виріс, живе.

Природа рідного краю чекає від нас підтримки і дбайливого ставлення.

Проблема бережливого відношення до матінки природи, охорони навколишнього середовища, поліпшення екологічної ситуації є дуже актуальною для нашої області, а також Ізяславського району.

Я люблю свій рідний край – Ізяславщину. І хочу щоб мої учні також любили і берегли природу рідного краю.

Нас оточує величезна кількість різноманітних тварин і комах. А яка їхня роль у природі й житті людини? У цій збірці розповідається про користь і шкоду від мишей, щурів, метеликів, шершнів, коників, кліщів, тарганів, солдатиків.

На нашій планеті налічується понад 8600 видів птахів. На території Хмельницької області – 190 видів. А які птахи живуть на Ізяславщині? Чи знаєте ви їх? Відповідь на це запитання ви зможете дати, переглянувши презентацію «Птахи нашого краю».

Хочете дізнатися і вивчити їстівні гриби, які ростуть у наших лісах? До ваших послуг презентація «Їстівні гриби нашого краю».

Нас оточує величезна кількість різноманітних рослин. Серед них багато прянощів, які приносять користь організму. А чи знаєте ви які прянощі ростуть на луках, в садах, на огороді? Відповідь на це запитання ви отримаєте переглянувши презенацію «Прянощі на кухні».

Ми Вас зацікавили? Тоді запрошуємо Вас до захоплюючої подорожі цікавими сторінками природи нашого краю.

Категорія: Творчі доробки | Додав: ivanna_tkachuk
Переглядів: 241 | Завантажень: 8 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar